رفتار و تکامل ارتباطي ، آثار منتخب متخصصان از رشته هاي مختلف علمي را که تحول رفتار ارتباطي را بررسي مي کنند ، ارائه مي دهد. اين کتاب از مقالاتي تشکيل شده است که به مطالعه رفتار ارتباطي انسان و انواع مختلف حيوانات مي پردازند. متن حاوي مقالاتي است که در مورد تلاش در مطالعه تکامل رفتاري بحث مي کند. ارتباطات و زبان انساني؛ رويکرد ژنتيکي رفتاري ؛ رويکرد سيستم ها به مکانيسم هاي ژنتيکي و انتخاب ؛ بررسي ارتباطات بين اختصاصي و زبان را در شامپانزه ها آموخت. جانور شناسان ، متخصصان علوم اخلاقي ، متخصصان ژنتيک رفتاري و روانشناسان اين کتاب را بسيار جالب مي دانند.
کمونيسم در اروپا: تداوم ، تغيير و اختلافات چين و شوروي ، جلد 1 به تغييرات بزرگ کمونيسم اروپا و نقش چندين حزب کمونيست اروپا در شکاف چين-شوروي توجه دارد. اين کتاب در مورد تعامل بين تحولات داخلي و چين-شوروي در کشورها و احزاب عمده کمونيست اروپا بحث مي کند. اين جلد که در پنج فصل تنظيم شده است ، با مروري بر سهم قابل توجه شکاف چين-شوروي در تحکيم اعتدال لهستان ، تجديدنظرطلبي ايدئولوژيک در کمونيسم ايتاليا و گسترش آزادي در مجارستان آغاز مي شود. اين متن سپس ملي گرايي سياسي و اقتصادي در روماني را بررسي مي کند. ساير فصل ها به بررسي بازگشت داخلي و روابط خارجي با مسکو در يوگسلاوي مي پردازند. اين کتاب همچنين به طور کلي در مورد تحولات کمونيسم اروپا بحث مي کند.فصل آخر اهميت کنگره دهم حزب کمونيست ايتاليا (Partito comunista italiano) را مورد بحث قرار مي دهد. اين کتاب منبع ارزشمندي براي دانشجويان ، رهبران فکري ، جامعه شناسان و سياستمداران است.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


Amanda مرد خسته معرفی فایل ها خريد اينترنتي ترازو لوازم خانگی افراکالا گمرک معتبر فلاشینگ پارامیس tamirkade ترجمه تخصصی متون و مقالات اولین روز خدمت